Інформує Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Дитяче оздоровлення в літку
Організованими  формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюються діти віком від 7
до 18 років.
      трималість літньої оздоровчої зміни, протягом, якої дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку в ДЗО повинна бути не менше 14 днів.
      Застрахованій особі протягом календарного року за рахунок коштів Фонду може бути виділено на одну дитину лише путівку до ДЗО.
       Путівка до ДЗО в частині її вартості, що фінансується за рахунок коштфів Фонду (харчування, лікування, культурне обслуговування) видається застрахованій особі за її основним місцем роботи безкоштовно.
       Часткове фінансування оздоровлення дітей в ДЗО за рахунок коштів Фонду проводиться лише шляхом перерахування коштів підприємствам, установам та організаціям на вазі цілі.
        Постаною правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 7 від 04.03.2011 року затверджені граничні норми витрат на:
-  харчування дітей  - не більше 35 грн.на один людино - день;
- лікування та культурне обслуговування дітей - не більше 3 грн. на один людино - день в розрахунку на оздоровчу зміну.
 В Першотравенській Мр ВД ДОВ ФСС з ТВП працюють телефони довіри " Гаряча лінія" для звернень громодян з питань організації оздоровлення дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду в ДЗО
05633-5-16-93 - Кубах Тетяна Григорівна
05633-7-25-56 - Шмалько Наталія Володимирівна
   У 2011 році при вартості путівки 1610грн - скидка від Фонду соціального страхування становила - 798 грн.
     ДЗО "Лілія", що знаходиться в Межівському районі, чекає дітей на оздоровлення.