Історія табору

КЗ «Районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку  „Лілія" Межівської районної ради» заснований у 1962 році знаходиться у Межівському районі Дніпропетровської області, с. Філія. Табір розташований у лісовому масиві. Зона екологічно чиста, повітря наповнене запахами медоносних та лікарських трав і хвоєю дерев. Мальовничі пейзажі лісових галявин кличуть відпочивати дітей.  А річка Вовча із благоустроєним пляжем є насолодою усіх відпочиваючих табору  в спекотні дні літа. Вода для потреб використовується із природної  свердловини глибиною 70 метрів.
Свіже повітря, мальовничий ландшафт, хвойні дерева в перемішку з листяними (липа, ясен, біла акація, дуб, клен) спортивний майданчик, медичне обслуговування,  різноманітне збалансоване    харчування дають всі можливості для оздоровлення і відпочинку дітей.
КЗ « Районний позаміський заклад оздоровлення та відпочинку  „Лілія" Межівської районної ради» налічує 5 добротних будиночків на 180 місць, які
оснащені енергопостачанням, меблями, постільною білизною. В таборі працюють досвідчені педагоги та психолог,  що мають досвід роботи з дітьми та підлітками з урахуванням їхніх захоплень, інтересів.
 В таборі постійно  є гаряча вода. Цілодобово працює душ з гарячою водою. Вода береться з глибоководної свердловини (70м), проходить потрійне очищення.
Дозвілля дітей проходить цікаво, весело, змістовно.
        Харчоблок відповідає всім санітарним  вимогам - є м'ясний, овочевий, рибний, варочний цехи, холодильники, що відповідають ізоляційним технологіям.
Їдальня табору розрахована на  200 посадкових місць - це високе, світле, зручне, сучасне приміщення, яке обладнане столами, стільцями, шафами.
Табір має медпункт та ізолятор на 5 ліжкових місць, яким завідує досвідчений дитячий лікар педіатр, медична сестра та психолог. Для надання першої медичної допомоги медпункт забезпечений ліками і лікувальними матеріалами, цілодобово чергує автомобіль «Швидка допомога».
Система    водо-,    тепло,    енергопостачання    у    оздоровчому    закладі здійснюється цілодобово.
Проїзд  дітей  до  табору  та  в  зворотному  напрямку  здійснюється автобусами оздоровчого закладу.
За табором закріплений працівник правоохоронних органів Межівського РОВД  Дніпропетровської області.
На протязі всього оздоровчого періоду в таборі працюють різноманітні гуртки по бажанню дітей - гурток флористики, танцювальний, драматичний, гурток виробів з природнього матеріалу, гурток "Етюд" та "Пантоміма", дискотека, телевізор.
Стадіон і спортивний майданчик обладнані різноманітним спортінвентарем.